Nieuwsflash februari 2021: Gloednieuwe Meeting & Incentive Guide in een digitaal jasje

25 februari 2021

Digitalisering kent ook voor ons geen grenzen meer. Als duurzame én digitale bestemming willen we waar mogelijk ons steentje bijdragen en kiezen daarom voor een Meeting & Incentive Guide aangepast aan de noden van vandaag. Visit Bruges Convention Bureau always by your side nu ook digitaal en via mobiel de laatste nieuwtjes op zak recht vanuit Brugge. Check this out!


Visit Bruges Convention Bureau stelt vol trots de gloednieuwe ‘Meeting & Incentive Guide’ voor. 

We kozen voor een duurzaam exemplaar dat volledig digitaal beschikbaar is zowel op desktop als mobiel én dat in maar liefst vier talen. Geen jaarlijkse herdruk, maar een inspirerend document dat ten alle tijde geüpdatet wordt met de nieuwste locaties, facts & figures, wist-je-datjes, referenties,…

De gids is een onmisbaar instrument voor congresorganisatoren en meeting- en eventplanners. In de gids vindt u een mooi overzicht van:

  • informatie over Werelderfgoedstad Brugge
  • de Brugse groeisectoren die de Brugse economie zo bloeiend maken
  • de diensten aangeboden door Visit Bruges Convention Bureau
  • inspirerende filmpjes en indrukwekkende referenties
  • nieuwigheden en realisaties voor de komende jaren
  • het uitgebreide hotelaanbod, congres- en vergaderlocaties, heritage venues, maar ook facilitaire en evenementiële diensten (waaronder cateraars, PCO’s, DMC’s,…)

Ons team heeft jarenlange ervaring, kent de stad door en door, beschikt over een indrukwekkend netwerk en zijn uw experts ter plaatse.

Bekijk de nieuwe Meeting & Incentive Guide hier!

Samen ontdekken? Laat u door ons inspireren en ontdek de vele mogelijkheden van Brugge. Hopelijk wordt u net als ons hopeloos verliefd en proeft u via de Meeting & Incentive Guide van wat Brugge en ons team u te bieden heeft voor de organisatie van uw meeting, incentive of congres.  

Geprikkeld? Hulp nodig bij uw plannen? Wij zetten u graag op de goede weg.

Contacteer ons

Afbeeldingen

Deze website maakt gebruik van cookies. Door op 'OK' te klikken of verder te surfen op deze website, verklaart u akkoord te zijn met deze cookies. Klik op 'Meer info' indien u meer wilt weten over het gebruik van cookies. OK Meer info